Nails.hu Fórumok Műkörmös Fórum Mûkörmös állásajánlatok

Mûkörmös állásajánlatok

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
  • This topic is empty.
  • Inaktív
    Névtelen

Árkád, Aréna, Allee, Pólus és a Westend bevásárlóközpontban lévõ üzleteinkbe keresünk fiatalos, agilis, szorgalmas munkatársakat. Amit mi kínálunk: stabil vállalati háttér, biztos munkahely, elegáns munkakörülmények. Rugalmas munkaidõben, fix és jutalékos fizetési rendszerben dolgozhatsz. Magára és a munkájára igényes tapasztalattal rendelkezõ manikûrös-mûkörmös kolléganõk jelentkezését várja fiatalos csapatunk. Önéletrajzokat, képeket a munkáidról az alábbi email címre kérem küldeni. nailandgo1@gmail.com Kelemen Barbara  

Felhasználó
    Szalai Timi

Gyõr belvárosában, az Árkád melletti utcában, fodrász, kozmetikus és masszõr mellett körmösnek asztal kiadó csak vállalkozóknak! Részletes információk ezen a tel.számon: 06203363518 

Inaktív
    Névtelen

Sziasztok sürgössen kiadó hely zuglóba fõ út mentén 11 éve mûködõ kis szalonba kedvezõ feltétellel fodràszoknak,mûkörmös-pedikûrösnek,kozmetikusoknak.Az üzlet bevezetett vendégkör van csak dolgozni kell.Tel.:0620367-3927

Inaktív
    Névtelen

A képeken látható barátságos és kellemes kis szépségszalonba keresek fél mûszakra mûkörmös és teljes- vagy fél mûszakra pedikûrös kollégát. Én mûszempilla-építõ és mûkörömépítõ vagyok, de a fõ profilom a mûszempilla építés. Éppen emiatt a beesõ vendégek úgyis Hozzád fognak kerülni.
    A képeken látszik, hogy még most készültünk el felújítással és van néhány dolog, ami számodra szükséges lehet, de ezeket nem akartuk elõre megvenni, hanem az igényeidnek megfelelõen fogjuk ezeket beszerezni.
    Számomra nagyon fontos a barátságos légkör, ezért is szerettem volna egy kis szalont, ahol ketten-hárman dolgozunk jó hangulatban. Ehhez keresek kollégákat.
    Néhány fontos információ:
    – Vállalkozói igazolvány szükséges.
    – Fél mûszakra 25e Ft, teljes mûszakra 40e Ft a bérleti díj.
    – Akkor dolgozol, amikor szeretnél, semmilyen megkötésem nincs ebben (félmûszakba egyeztetni kell a váltóddal).
    – Vendégkör nem szükséges, én is nulláról kezdtem egy szépségszalonban helyet bérelve, szóval ebben tudok segíteni, ha szeretnéd. De nyilván, ha már van vendégköröd, akkor az még jobb.
    Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan keress telefonon vagy emailben. Telefont ritkábban vagyok elérhetõ, mert ha vendégem van, akkor nem veszem fel, viszont mindenkit visszahívok.

Inaktív
    Névtelen

Vidéki munkatársak jelentkezését is várjuk budapesti munkavégzésre, részükre kezdezõ lakhatási feltételeket biztosítunk. Aréna, Allee, Europark, Pólus és a Westend, Kecskemét Malom, Gyõr Plaza, Miskolc Plaza bevásárlóközpontban lévõ üzleteinkbe keresünk fiatalos, agilis, szorgalmas munkatársakat. Amit mi kínálunk: stabil vállalati háttér, biztos munkahely, elegáns munkakörülmények. Rugalmas munkaidõben, fix és jutalékos fizetési rendszerben dolgozhatsz. Magára és a munkájára igényes tapasztalattal rendelkezõ manikûrös-mûkörmös kolléganõk jelentkezését várja fiatalos csapatunk. Önéletrajzokat, képeket a munkáidról az alábbi email címre kérem küldeni. szilvia.hazy@nailandgo.hu Házy Szilvia 

Inaktív
    Névtelen

MANIKÛRÖS-MÛKÖRMÖST munkatársakat keresünk MOM Park, Aréna Plaza, Allee, Shopmark, Pólus Center, Westend City Center, Kecskemét Malom, Miskolc Plaza bevásárlóközpontokban lévõ üzleteinkbe. Az ideális jelölt: fiatalos, agilis, szorgalmas, nyitott a folyamatos szakmai fejlõdésre. Amit kínálunk: stabil vállalati háttér, biztos munkahely, elegáns munkakörülmények, rugalmas munkaidõben, fix plusz jutalékos fizetési rendszerben dolgozhatsz. Magára és a munkájára igényes tapasztalattal rendelkezõ manikûrös-mûkörmös kolléganõk jelentkezését várja fiatalos csapatunk. Önéletrajzokat, képeket a munkáidról az alábbi email címre kérem küldeni: info@nailandgo.hu

Inaktív
    Névtelen

A VIII.kerület frekventált részén mûködõ kéz- és lábápoló szalonunkba keresünk kollégát vagy kolléganõket, egyéni vállalkozóként vagy alkalmazotti jogviszonyban!
    Betölthetõ pozíció:
    – Manikûrös és mûkörömépítõ
    – Pedikûrös
    – Recepciós
    Elvárások:
    – OKJ-s végzettség
    – önmagadra és munkájára igényes
    – kedves, vendég orientált
    – szakmai tapasztalat
    – heti kb. 4 munkanap (hétvége is)
    – szalon nyitvatartásával tud azonosulni
    Amit kínálunk:
    – rugalmas beosztás
    – folyamatosan bõvülõ saját vendégkör kialakítása
    – szakmai fejlõdés
    – modern eszközök és alapanyagok biztosítása
    – versenyképes kereset (200+)
    Jelentkezés ☝️
    önéletrajz+elkészült munkáidról fotóval az alábbi emailre colorcosmetix@gmail.com-ra lehet!  

Vendég
    Névtelen
8 bejegyzés megtekintése - 6,766-6,773 / 6,773